Dlaczego warto rezerwować z FerryScan?


  • Szukaj dostępności promów u wielu operatorów.
  • Porównaj ceny.
  • Nie płać nic dodatkowo. Cena widoczna na FerryScan to cena, którą zapłacisz bezpośrednio u operatora.
  • Responsywna obsługa klienta, oferowana w wielu językach.

Informacje o podróży promem Sztokholm do Helsinki

Mapa przedstawiająca trasę promu Sztokholm do Helsinki

Promy regularnie łączą dwie skandynawskie stolice - Helsinki i Sztokholm. Istnieją dwa codzienne promy ze Sztokholmu do Helsinek obsługiwane przez Tallink-Silja i Viking Lines. Oba promy zatrzymują się na krótko na Wyspach Alandzkich, a następnie udają się do Sztokholmu.


Z portu Do portu Godzina odjazdu Czas przybycia Operator
Port Sztokholm (Stadsgården) Port Helsinki (Katajanokka) 16:00 09:15 Viking Line Zarezerwuj wycieczkę
Port Sztokholm (Värtahamnen) Port w Helsinkach (terminal południowy Olympia) 16:45 10:30 Tallink Silja Zarezerwuj wycieczkę

Statystyki podróży promu Sztokholm do Helsinki

Średni czas trwania podróży 16:40
Miasto wyjazdu Sztokholm, Szwecja
Miasto przylotu Helsinki, Finlandia
Operatorzy promów Tallink Silja, Viking Line

Alternatywna trasa promowa: Sztokholm → Turku

Ze Sztokholmu do Helsinek rozważ zamiast tego alternatywną trasę promową ze Sztokholmu do Turku. Helsinki znajdują się zaledwie dwie godziny jazdy pociągiem od Turku, a codziennie kursuje więcej promów między Sztokholmem a Turku niż Sztokholm i Helsinki. Istnieją nawet pociągi, które odjeżdżają bezpośrednio z portu w Turku.


Często Zadawane Pytania

Możesz zabrać swój pojazd lub motocykl na wszystkie promy wymienione na FerryScan. Należy pamiętać, że przestrzeń pojazdu jest ograniczona i często wyprzedaje się na długo przed miejscami pasażerskimi. W FerryScan mamy ograniczony wybór typów pojazdów, jednak zawsze możesz skontaktować się z nami, aby zarezerwować dowolny pojazd.

Cena, którą płacisz w FerryScan to cena, którą zapłacisz za rezerwację bezpośrednio u dowolnego operatora. Jeśli zauważysz wyższą cenę w FerryScan w porównaniu do operatora, dopasujemy cenę operatora. FerryScan pobiera niewielką prowizję od każdej sprzedaży od operatora promowego, jednak ta prowizja nie jest doliczana do naszych cen.

W tej chwili mamy ograniczone wsparcie dla rezerwacji online ze zwierzętami. Prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji ze zwierzętami, chętnie pomożemy.

Prawie wszystkie promy mają na pokładzie kabiny do kupienia. Niektóre trasy (często z noclegiem) wymagają kabiny, która jest zawarta w Twoim bilecie. Zawsze możesz ulepszyć swoją kabinę za dodatkowe pieniądze. Najtańsze kabiny znajdują się zazwyczaj na dnie statku w pobliżu silników. Sugerujemy unikanie ich za wszelką cenę, zwłaszcza zimą, gdy morze jest wzburzone.

Na promach na Morze Bałtyckie jest na ogół wiele atrakcji do wyboru. Istnieje wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Na większych statkach można również znaleźć kluby nocne, spa i teatry.

Porty promowe w Sztokholm

Porty promowe w Sztokholm, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Porty promowe w Helsinki

Porty promowe w Helsinki, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej