Dlaczego warto rezerwować z FerryScan?


  • Szukaj dostępności promów u wielu operatorów.
  • Porównaj ceny.
  • Nie płać nic dodatkowo. Cena widoczna na FerryScan to cena, którą zapłacisz bezpośrednio u operatora.
  • Responsywna obsługa klienta, oferowana w wielu językach.

Informacje o podróży promem Helsinki do Sztokholm

Mapa przedstawiająca trasę promu Helsinki do Sztokholm

Promy regularnie łączą dwie skandynawskie stolice - Helsinki i Sztokholm. Istnieją dwa codzienne promy z Helsinek do Sztokholmu obsługiwane przez Tallink-Silja i Viking Lines. Oba promy zatrzymują się na krótko na Wyspach Alandzkich przed dalszą podróżą do Sztokholmu.


Z portu Do portu Godzina odjazdu Czas przybycia Operator
Port w Helsinkach (terminal południowy Olympia) Port Sztokholm (Värtahamnen) 17:00 10:00 Tallink Silja Zarezerwuj wycieczkę
Port Helsinki (Katajanokka) Port Sztokholm (Stadsgården) 18:10 10:00 Viking Line Zarezerwuj wycieczkę

Statystyki podróży promu Helsinki do Sztokholm

Średni czas trwania podróży 17:48
Miasto wyjazdu Helsinki, Finlandia
Miasto przylotu Sztokholm, Szwecja
Operatorzy promów Tallink Silja, Viking Line

Alternatywna trasa promowa: Turku → Sztokholm

Z Helsinek do Sztokholmu rozważ alternatywną trasę promową Turku do Sztokholmu. Turku znajduje się zaledwie dwie godziny od Helsinek pociągiem, a dziennie między Turku a Sztokholmem kursuje więcej promów niż z Helsinek i Sztokholmu. Istnieją nawet pociągi, które jeżdżą bezpośrednio do portu w Turku.


Często Zadawane Pytania

Możesz zabrać swój pojazd lub motocykl na wszystkie promy wymienione na FerryScan. Należy pamiętać, że przestrzeń pojazdu jest ograniczona i często wyprzedaje się na długo przed miejscami pasażerskimi. W FerryScan mamy ograniczony wybór typów pojazdów, jednak zawsze możesz skontaktować się z nami, aby zarezerwować dowolny pojazd.

Cena, którą płacisz w FerryScan to cena, którą zapłacisz za rezerwację bezpośrednio u dowolnego operatora. Jeśli zauważysz wyższą cenę w FerryScan w porównaniu do operatora, dopasujemy cenę operatora. FerryScan pobiera niewielką prowizję od każdej sprzedaży od operatora promowego, jednak ta prowizja nie jest doliczana do naszych cen.

W tej chwili mamy ograniczone wsparcie dla rezerwacji online ze zwierzętami. Prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji ze zwierzętami, chętnie pomożemy.

Prawie wszystkie promy mają na pokładzie kabiny do kupienia. Niektóre trasy (często z noclegiem) wymagają kabiny, która jest zawarta w Twoim bilecie. Zawsze możesz ulepszyć swoją kabinę za dodatkowe pieniądze. Najtańsze kabiny znajdują się zazwyczaj na dnie statku w pobliżu silników. Sugerujemy unikanie ich za wszelką cenę, zwłaszcza zimą, gdy morze jest wzburzone.

Na promach na Morze Bałtyckie jest na ogół wiele atrakcji do wyboru. Istnieje wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Na większych statkach można również znaleźć kluby nocne, spa i teatry.

Porty promowe w Helsinki

Porty promowe w Helsinki, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Porty promowe w Sztokholm

Porty promowe w Sztokholm, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej