O FerryScan


Nazwa FerryScan pochodzi od „Ferry Skandynawia” i reprezentuje nasz główny cel: być głównym źródłem informacji o promach, aktualnościach i biletach na Morzu Bałtyckim. Wierzymy, że skupiając się tylko na jednym regionie, gwarantujemy, że jesteśmy najbardziej kompetentnym i użytecznym partnerem w Twojej podróży promowej. W końcu podróż promem nie jest taka sama na całym świecie.

Nie sprzedajemy więcej, niż potrzebujesz, i szczerze mówimy, co się dzieje. Nie angażujemy się w tworzenie fałszywych recenzji ani stosowanie taktyk oszustwa, jesteśmy tu na długą grę i chcemy, abyś zaufał nam w podróżach przez wiele lat.


Informacje biznesowe

FerryScan to projekt Port Zero Ventures, firmy skupiającej się na wykorzystaniu technologii do rozwiązywania problemów w branży transportowej.

Port Zero Ventures, a co za tym idzie FerryScan, jest firmą zarejestrowaną w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jeśli jesteś klientem europejskim, prawdopodobnie będziesz mieć kontakt z Port Zero Baltic OÜ, naszą estońską spółką zależną.

Nasz zespół

FerryScan to firma w pełni zdalna, w której większość pracowników pochodzi z Europy lub Ameryki. Rozwijamy się jako zdalny zespół, ponieważ jesteśmy jak nasi klienci - z wielu krajów na całym świecie!


Nasza historia

2017 - Kończąc studia podyplomowe w Finlandii na Uniwersytecie w Helsinkach, Peter Goetsch i odwiedzający go wieloletni przyjaciel Westley Bonack postanawiają wybrać się w podróż przez Zatokę Fińską do Estonii. Następnie udają się do Sztokholmu, ponownie promem. Po drodze zdają sobie sprawę, że jeśli nie jesteś miejscowy, nie ma żadnych wiarygodnych źródeł informacji o rozkładach promów i biletach na Morzu Bałtyckim. Z tego rodzi się pomysł.

2018 - Peter i Westley tworzą Port Zero Ventures i rozpoczynają się prace nad FerryScan. Jesienią zostanie uruchomiony prosty test słuszności koncepcji.

2020 - FerryScan stale się rozwija, pozyskując głównych partnerów promowych, takich jak Viking Line, Tallink-Silja i Finnlines.

2021 - Pomimo poważnych trudności związanych z pandemią Covid-19, nadal wdrażamy podstawowe funkcje aplikacji i zatrudniamy kolejnych kluczowych partnerów, takich jak Eckerö Line i Stena Line.

2022 - Otworzyliśmy firmę w Estonii, Port Zero Baltic OÜ, aby lepiej służyć naszym klientom z UE.

2023 - FerryScan stale się rozwija, dodając DFDS Seaways i Polferries jako głównych partnerów.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej