O FerryScan


FerryScan został zbudowany przez małą, pełną pasji firmę założoną w Wisconsin w Stanach Zjednoczonych przez zapalonych podróżników - ponad 40 krajów między nami! Uwielbiamy poznawać nowe miejsca i uważamy, że podróżowanie powinno być wygodne, korzystać z najnowszych technologii i być bardziej szczerym.


Kim jesteśmy

Nasi założyciele, Peter Goetsch i Westley Bonack, stworzyli FerryScan, aby pomóc ludziom znaleźć najlepsze opcje podróży po Morzu Bałtyckim i zapewnić pomocne informacje, które pomogą Ci zarezerwować wycieczkę, której potrzebujesz.

Nie sprzedajemy więcej, niż potrzebujesz, i szczerze mówimy, co się dzieje. Nie angażujemy się w tworzenie fałszywych recenzji ani stosowanie taktyk oszustwa, jesteśmy tu na długą grę i chcemy, abyś zaufał nam w podróżach przez wiele lat.

Nasz zespół

Peter i Westley zajmują się codziennymi operacjami, programowaniem i sprzedażą.

Bill, Alyona, Anne i Valentin pomagają w marketingu, wsparciu i tłumaczeniach, a także we wszystkich ciężkich pracach za kulisami, jakie daje FerryScan.

Dlaczego stworzyliśmy FerryScan

Widzieliśmy prawdziwą lukę między aktualnymi danymi a informacjami na temat rezerwacji promów i widzieliśmy, że świetnych operatorów promowych brakuje w wyszukiwaniach innych witryn. Wiedzieliśmy, że możemy ułatwić Ci rezerwację, dostarczając jednocześnie więcej informacji. Jesteśmy pasjonatami promów i chcielibyśmy bardziej otworzyć ten środek transportu, aby więcej ludzi mogło cieszyć się pięknymi widokami i wygodnymi podróżami, które zapewniają promy. Może nawet zobaczymy się podczas następnej podróży!

Przyszłość

Rezerwacja promów nie jest niestety tak wygodna jak rezerwacja biletu lotniczego, a informacje nie są przejrzyste, ale uważamy, że możemy to zmienić. Promy są bardzo wygodne, często szybsze niż krótkie loty i znacznie wygodniejsze niż latanie lub jazda. Możesz znacznie łatwiej zmienić bilet, a na popularnych trasach jest wiele podróży, czasami co kilka godzin, w porównaniu do tych samych tras liniami lotniczymi.


Dziękujemy za odwiedzenie nas i mamy nadzieję, że nadal będziesz pomagać nam budować przyszłość podróży.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej