Witamy DFDS Seaways w FerryScan

Ostatnia aktualizacja


Logo FerryScan i DFDS Seaways

W samą porę na lato z radością ogłaszamy nasze partnerstwo i integrację z DFDS Seaways. DFDS jest jednym z największych operatorów promowych w Europie, obsługującym trasy przez Morze Bałtyckie, Morze Północne i kanał La Manche. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym użytkownikom ich trasy i nie możemy się doczekać współpracy z nimi, aby podróż promem była jeszcze bardziej dostępna. Chociaż firma DFDS oferuje dużą liczbę tras promowych w Europie, zdecydowaliśmy się skoncentrować tylko na ich trasach na Morzu Bałtyckim, aby zachować zgodność z naszą misją w FerryScan.

DFDS to ogromny operator promowy w Europie, obsługujący trasy łączące Niemcy, Łotwę, Litwę, Szwecję, Estonię, Francję, Danię, Wielką Brytanię i Irlandię. Dodanie DFDS do FerryScan daje klientom jeszcze więcej możliwości podróżowania po Morzu Bałtyckim.

Nowe trasy DFDS w FerryScan

Następujące trasy z DFDS zostały dodane do FerryScan. Pamiętaj, że niektóre trasy są dostępne do rezerwacji tylko wtedy, gdy masz pojazd.

Trasa Częstotliwość Informacje o rezerwacji
Frederikshavn ↔ Oslo Wiele dziennie Kliknij, aby uzyskać informacje o rezerwacji
Kopenhaga ↔ Oslo Wiele dziennie Kliknij, aby uzyskać informacje o rezerwacji
Karlshamn ↔ Kłajpeda Wiele dziennie Kliknij, aby uzyskać informacje o rezerwacji
Kilonia ↔ Kłajpeda Wiele dziennie Kliknij, aby uzyskać informacje o rezerwacji
Sztokholm ↔ Paldiski Wiele dziennie Kliknij, aby uzyskać informacje o rezerwacji
DFDS Crown Seaways i DFDS Pearl Seaways zacumowały w Kopenhadze.
DFDS Crown Seaways i DFDS Pearl Seaways zacumowały w Kopenhadze.

Iść naprzód

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z DFDS Seaways. Ich dodatek do FerryScan sprawia, że nasza aplikacja jest o wiele lepsza i jesteśmy podekscytowani długą współpracą.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej