Dlaczego warto rezerwować z FerryScan?


  • Szukaj dostępności promów u wielu operatorów.
  • Porównaj ceny.
  • Nie płać nic dodatkowo. Cena widoczna na FerryScan to cena, którą zapłacisz bezpośrednio u operatora.
  • Responsywna obsługa klienta, oferowana w wielu językach.

Informacje o podróży promem Lubeka do Malmö

Mapa przedstawiająca trasę promu Lubeka do Malmö

Promy regularnie kursują z Lubeki (Travemünde) do Malmö, łącząc północne Niemcy ze Szwecją w 9 godzin. Obecnie Finnlines jest jedynym operatorem na tej trasie, ale istnieje wiele podobnych tras łączących północne Niemcy i Polskę z Danią i południową Szwecją.


Z portu Do portu Godzina odjazdu Czas przybycia Operator
Port w Lubece (Travemünde), terminal Skandinavienkai Port w Malmö 03:00 11:45 Finnlines Zarezerwuj wycieczkę
Port w Lubece (Travemünde), terminal Skandinavienkai Port w Malmö 22:00 07:15 Finnlines Zarezerwuj wycieczkę

Statystyki podróży promu Lubeka do Malmö

Średni czas trwania podróży 9:10
Miasto wyjazdu Lubeka, Niemcy
Miasto przylotu Malmö, Szwecja
Operatorzy promów Finnlines

Często Zadawane Pytania

Możesz zabrać swój pojazd lub motocykl na wszystkie promy wymienione na FerryScan. Należy pamiętać, że przestrzeń pojazdu jest ograniczona i często wyprzedaje się na długo przed miejscami pasażerskimi. W FerryScan mamy ograniczony wybór typów pojazdów, jednak zawsze możesz skontaktować się z nami, aby zarezerwować dowolny pojazd.

Cena, którą płacisz w FerryScan to cena, którą zapłacisz za rezerwację bezpośrednio u dowolnego operatora. Jeśli zauważysz wyższą cenę w FerryScan w porównaniu do operatora, dopasujemy cenę operatora. FerryScan pobiera niewielką prowizję od każdej sprzedaży od operatora promowego, jednak ta prowizja nie jest doliczana do naszych cen.

W tej chwili mamy ograniczone wsparcie dla rezerwacji online ze zwierzętami. Prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji ze zwierzętami, chętnie pomożemy.

Prawie wszystkie promy mają na pokładzie kabiny do kupienia. Niektóre trasy (często z noclegiem) wymagają kabiny, która jest zawarta w Twoim bilecie. Zawsze możesz ulepszyć swoją kabinę za dodatkowe pieniądze. Najtańsze kabiny znajdują się zazwyczaj na dnie statku w pobliżu silników. Sugerujemy unikanie ich za wszelką cenę, zwłaszcza zimą, gdy morze jest wzburzone.

Na promach na Morze Bałtyckie jest na ogół wiele atrakcji do wyboru. Istnieje wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Na większych statkach można również znaleźć kluby nocne, spa i teatry.

Porty promowe w Lubeka

Porty promowe w Lubeka, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Porty promowe w Malmö

Porty promowe w Malmö, które obsługują regularny ruch promowy pasażerski i samochodowy.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej