Zatrudnij zespół FerryScan!

Ostatnia aktualizacja


Programming Team

Dlaczego my?

Zbudowaliśmy FerryScan, stronę używaną przez dziesiątki tysięcy ludzi w 25 językach do wyszukiwania wycieczek i informacji na Morzu Bałtyckim. Teraz, gdy zakończyliśmy naszą pracę i pokazaliśmy, co potrafimy, jesteśmy gotowi pomóc Ci w Twoich projektach.

Nasz zespół ma 20-letnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla branży turystycznej i e-commerce. Szybko dostosowujemy się do nowych technologii i zmieniamy najlepsze praktyki, aby tworzyć konkurencyjne produkty po uczciwych kosztach.

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować swoją witrynę do obsługi ChatGPT, dodać kilka nowych funkcji lub rozszerzyć działalność na nowe kraje, jesteśmy odpowiednim zespołem, który pomoże Ci to zrobić szybko iw ramach budżetu. Nie będziemy przebudowywać ani budować za pomocą trudnych do wynajęcia narzędzi, po prostu rozwiążemy Twoje problemy przy najniższym całkowitym koszcie posiadania.

Jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele

1) Programowanie backendu w Javie (Spring lub J2EE), Node.js, Django lub Ruby on Rails

2) Tworzenie frontendu w Angular, Vue.js lub React

3) Konteneryzacja aplikacji i wdrożenia

4) Rozwój chmury AWS i Azure

5) Audyt kodu i pomoc przy automatyzacji testów

6) Internacjonalizacja/tłumaczenie Twojego produktu i wielojęzyczna sprzedaż

7) Analiza marketingowa/SEO - zaoferujemy wszystkie poznane przez nas sposoby na obniżenie kosztów pozyskania klienta i utrzymanie konkurencyjności na rynku

Stawki

Nie ma zbyt małego projektu. Zależy nam na wynikach i znalezieniu trwałego rozwiązania technologicznego, a nie namawianiu Cię do korzystania z naszego ulubionego języka lub dostawcy. Bez bzdur.

Uczciwe stawki - 60 EUR za godzinę, 10% rabatu miesięcznie, 15% rabatu na projekty 3 miesiące lub dłużej.

Przedpłata wymagana do czasu zbudowania historii płatności, po czym możliwa jest praca post-paid.


Zaczynajmy!

Aby rozpocząć, wypełnij nasz formularz tutaj .

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej