Zarezerwuj Baltic Sea Ferries z FerryScan

Ostatnia aktualizacja


FerryScan to wyszukiwarka mety dla promów w regionie Morza Bałtyckiego. Oferujemy ujednolicony interfejs wyszukiwania dla wielu operatorów na Morzu Bałtyckim, umożliwiający użytkownikom łatwe porównywanie harmonogramów i cen. Wybranym operatorom oferujemy również możliwość rezerwacji podróży bezpośrednio na samym FerryScan. Ta strona zawiera przegląd tego, co obsługujemy w zakresie planowania, cen i możliwości rezerwacji.

Aktualne możliwości FerryScan

Operator Destynacje Planowanie1 cennik2 Rezerwować3
Logo Finnlines Helsinki, Lubeka, Malmö, Sztokholm, Turku, Wyspy Alandzkie done done done
Logo Tallink Silja Helsinki, Sztokholm, Tallinn, Turku, Wyspy Alandzkie done done done
Logo Eckerö Linjen done clear clear
Logo Viking Line Helsinki, Sztokholm, Tallinn, Turku, Visby, Wyspy Alandzkie done done done
Logo Eckerö Line Helsinki, Tallinn done done done
Logo Wasaline done clear clear
Logo St. Peter Line done done clear
Logo TT-Line clear clear clear
Logo Stena Line Frederikshavn, Gdynia, Grenaa, Göteborg, Halmstad, Hanko, Karlskrona, Kilonia, Lipawa, Lubeka, Rostock, Sztokholm, Trelleborg, Ventspils done done done
Logo DFDS Seaways Frederikshavn, Karlshamn, Kilonia, Kopenhaga, Kłajpeda, Osło, Paldiski, Sztokholm done clear clear

Rezerwacje niestandardowe

Jesteśmy tradycyjnym agentem sprzedaży z wieloma firmami promowymi w regionie Morza Bałtyckiego i jesteśmy w stanie przetwarzać rezerwacje promowe przez e-mail i telefon dla wszystkich operatorów wymienionych na tej stronie.

W przypadku tych operatorów możemy współpracować z Tobą w zakresie tworzenia niestandardowych wycieczek, a także obsługi rezerwacji grupowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z nami .

Niestandardowe rezerwacje dokonywane przez FerryScan podlegają prowizji w wysokości 10% lub 10,00 EUR, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa, a także naszym standardowym warunkom rezerwacji.

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej