Komercyjne rezerwacje ładunków dla promów na Morze Bałtyckie

Promy na Bałtyku to promy pasażerskie typu roll-on-roll-off (RoRo), co oznacza, że mogą zabrać wiele komercyjnych ciężarówek i ładunków. Ponadto mamy dostęp do promów typu RoRo wyłącznie cargo, a także ruchu liniowego z wielu portów Morza Bałtyckiego. Zarejestruj się, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do naszego produktu do rezerwacji ładunków, który ma następujące funkcje:

  • Wyszukuj dostępne trasy promowe i przeglądaj ładowność w czasie rzeczywistym
  • Zobacz alternatywne trasy, które zapewniają oszczędność czasu lub pieniędzy
  • Zapisz dane swojej firmy, aby szybciej dokonywać powtórnych rezerwacji
  • Połącz się ze sztauerami w lokalnych portach, aby załadować nieregularny ładunek
  • Skorzystaj z wstępnie wynegocjowanych cen ładunków FerryScan
  • Atrakcyjne warunki płatności

Kierowcy ciężarówek


Kierowcy ciężarówek mogą zaoszczędzić dużo czasu przeprawiając się promem przez Morze Bałtyckie. Najpopularniejsze trasy dla ciężarówek to między Finlandią, Estonią, Łotwą, Szwecją, Niemcami i Polską. Kierowcy mogą załadować ciężarówkę i spać na promach, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.

Zapisać się

Ładunek komercyjny


Ładunki handlowe można rezerwować na większości promów na Morzu Bałtyckim. Krawcy bez pojazdów muszą być księgowani jako ładunek, podobnie jak pojazdy bez kierowców. Pomożemy również zorganizować załadunek i rozładunek Państwa ładunku.

Zapisać się
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej